مقالات

آستارا و بخش کشاورزی

آستارا شهری است در شمالی ترین نقطه استان گیلان که در مرز ایران با کشور جمهوری آذربایجان همسایه است.این شهر در یک سه راهی قرار دارد که از سمت جنوبی به بندر انزلی راه شمالی آن به آستارای جمهوری آذربایجان می رسد و راه غربی آن به گردنه حیران ختم می شود. آستارا شهری مرزی است که یکی از قطب های اقتصادی شمال ایران محسوب میشود.

این شهر از لحاظ اقامت مسافر در استان گیلان رتبه اول را داراست که سالانه قدرت جذب  6 میلیون مسافر ایرانی و 800 هزار نفر مسافر خارجی را دارد. صادرات تولیدات کشارزی در آستارا هر ساله در نیمه دوم سال افزایش می یابد.یکی از مهم ترین نکاتی که کشاورزان باید برای صادرات در نظر بگیرند بسته بندی مناسب محصولات با توجه به سلیقه کشور صادر کننده می باشد و نکته مهم دیگر در مراحل برداشت و انبارداری جهت حفظ کیفیت، دقت لازم را داشته باشند. این شهرستان 7500 هکتار اراضی کشاورزی دارد سه هزار و 200 هکتار از اراضی قابل کشت هستند. در این شهرستان حدود 6 واحد سردخانه ای با ظرفیت ذخیره 17هزار تن از محصولات کشاورزی در این شهر فعال است.که در هر واحد حدود 15نفر مشغول بکار هستند.آستارا 7500 هکتر زمین کشاورزی دارد که سه هزار و 200 هکتار به شالیکاری تعلق دارد.

بندر مرزی آستارا 37 نوع از محصولات کشاورزی تولید شده را از راه گمرگ زمینی به خارج از کشور صادر میکند.محصولات صادر شده حدود یکصد هزار تن در سال می باشند.

 

ما در مجموعه رسان آب به شما در شناخت بهتر و تهیه لوله و اتصالات کشاورزی کمک خواهیم کرد.

شما میتوانید برای خرید لوله های خرطومی و اتصالات کشاورزی

وتحویل در شهر خودتان به سایت رسان آب مراجعه بفرمائیدوخریدی

راحت و مطمئن را تجربه بفرمائید.

www.rasanab.com

رسان آب       

لوله واتصالات کشاورزی وصنعتی     

مشاوره: 09001051369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *