مقالات

بندر ترکمن در حوزه کشاورزی

بندر ترکمن کجاست؟ همانطور که می دانید استان گلستان شهرهای ساحلی کمی دارد که بندر ترکمن یکی از آنهاست.بندر ترکمن یکی از سه شهر ساحلی استان گلستان که بخاطر قرار گیری در خط ساحلی هر سال میزبان گردشگران زیادی است.شاید برایتان جالب باشد که بدانید بندر ترکمن اولین و تنها شهر ایران است که طبق اصول شهر سازی بنا شده و نقشه بسیار منظمی دارد.

بندر ترکمن بدلیل اقلیم، پتانسیل مناسب ، سال جاری در تولید محصولات کشاورزی نقش بسزایی در تامین خوراک مورد نیاز شهرستان، استان و حتی کشور دارد. در فصل کشت بهاره و تابستانه کشاورزان زحمت کش و سخت کوش شهرستان موفق به تولید 16هزار تن از انواع محصولات کشاورزی شدند. کشاورزان بندرترکمن پس از سپری کردن دوره خشکسالی شدید در زمستان سال گذشته که موجب کاهش سبز شدن مزارع گندم و جو شد در ماه های نخست امسال با بارش مطلوب باران به برداشت محصول مناسب از مزارع خود امیدوارتر شدند.

افزایش توان و تنوع زیستی در عرصه های کشاورزی حفاظت و بهره وری از منابع ژنتیک گیاهی و دامی مدیریت و مبارزه تلفیقی با آفات و بیماریهای گیاهی، حفظ و احیای و بهره برداری از منابع آب در بخش کشاورزی، حفاظت از منابع خاک و احیای اراضی کشاورزی و ساماندهی زمین همچنین توصیه های فنی از دانش و تجربیات کارشناسان پهنه در مراکز جهاد کشاورزی از جمله مهمترین عوامل در افزایش محصولات کشاورزی این شهرستان است.

 

ما در مجموعه رسان آب به شما در شناخت بهتر و تهیه لوله و اتصالات کشاورزی کمک خواهیم کرد.

شما میتوانید برای خرید لوله های خرطومی و اتصالات کشاورزی

وتحویل در شهر خودتان به سایت رسان آب مراجعه بفرمائیدوخریدی

راحت و مطمئن را تجربه بفرمائید.

www.rasanab.com

رسان آب       

لوله واتصالات کشاورزی وصنعتی     

مشاوره: 09001051369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *