مقالات

بوئین زهرا در زمینه کشاورزی

بوئین زهرا شهریست در جنوب قزوین که در 50 کیلومتری مرکز استان قزوین واقع است.این شهرستان سومین شهر پر جمعیت استان قزوین محسوب می شود.مردم بومی این شهرستان به زبان ترکی آذربایجانی صحبت میکنند.بوئین زهرا دارای زمین های کشاورزی و باغات زیادی است که میتوان از محصولات زراعی همچون گردو، جو و گندم، چغندر قند، میوه‌های سردرختی در این استان کشت میشوند. با توجه به آب و هوای  مساعد این شهر برای کشت پسته ظرف چند سال گذشته سرمایه‌گذاری‌های بسیار عمده‌ای توسط بخش خصوصی برای توسعه اراضی زیر کشت پسته در این شهرستان صورت گرفته‌است.

باغداری

باغداری یکی از شغل های مهم در این شهر است که کمک شایانی به اقتصاد شهرستان و فضای کسب و کار کرده است.احداث گلخانه ها برای محصولاتی چون  گوجه، خیار، فلفل دلمه ای و توت فرنگی در این شهرستان وجود دارند.گوجه از دیگر محصولاتی باغی است که در بوئین زهرا به تولید انبوه رسیده است اما متاسفانه واحدی صنعتی جهت فراوری آن وجود ندارد.از دیگر محصولات تولید شده در بوئین زهرا می توان پسته را نام برد که به مقدار زیادی تولید شده است.

باتوجه به میزان تولیدات باغی این شهرستان داشتن سردخانه از جمله نیازهای این شهرستان است که متاسفانه در حال حاضر واحدی در بوئین زهرا وجود ندارد. از دیگر مزایای با اهمیت احداث سردخانه محصولات کشاورزی، کنترل قیمت بازار است که کمک شایانی به اقتصاد مردم میکند.

 

ما در مجموعه رسان آب به شما در شناخت بهتر و تهیه لوله و اتصالات کشاورزی کمک خواهیم کرد.

شما میتوانید برای خرید لوله های خرطومی و اتصالات کشاورزی

وتحویل در شهر خودتان به سایت رسان آب مراجعه بفرمائیدوخریدی

راحت و مطمئن را تجربه بفرمائید.

www.rasanab.com

رسان آب       

لوله واتصالات کشاورزی وصنعتی     

مشاوره: 09001051369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *