مقالات

قزوین و بخش کشاورزی

قزوین شهری است در مرکز ایران که در گذشته پایتخت ایران بوده است.تاریخچه این شهر مربوط به زمان ساسانیان باز میگردد که در زمان شاپور پادشاه ساسانی رونق یافت.قزوین بدلیل قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شرق به غرب و جنوب به شمال کشور ، دارا بودن چندین شهرک صنعتی از موقعیت مناسبی در ایران برخوردار است.

قزوین به علت دارا بودن 2هزارو 500 هکتار بعنوان شهر پارک ایران شناخته می شود.مردم این شهر  به زبان فارسی و به لهجه خاص قزوینی صحبت می کنند.در شهر قزوین اغلب آنها بومی خود این شهر نمی باشند، و از شهرهای مختلف ایران به این شهر آمده اند. کردها و لرها از دیگر اقوام این شهر هستند.آب و هوای این شهر در زمستان ها سرد است و در تابستان خنک می شود.میزان بارش سالیانه در قزوین حدود 318 میلی متراست.

تنوع اقلیمی این شهرستان باعث شده است که انواع محصولات گندم، زعفران، چغندر قند، عدس، لوبیا، سیب زمینی، تره بار، هندوانه، زیتون، ذرت، پسته، هلو، زردآلو، گردو، انگور، فندق در سطح وسیعی از مزارع کشاورزی استان قزوین کشت شود.

یکی دیگر از محصولات قزوین که از مرغوبیت بالایی برخودار است، کشت پسته در سطح این شهرستان است. که بدلیل کیفیت بالا به کشورهای آلمان و حوزه خلیج فارس صادر می گردد.همچنین در این شهر بدیل وجود تاکستان های زیاد 33 گونه انگور از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

 

ما در مجموعه رسان آب به شما در شناخت بهتر و تهیه لوله و اتصالات کشاورزی کمک خواهیم کرد.

شما میتوانید برای خرید لوله های خرطومی و اتصالات کشاورزی

وتحویل در شهر خودتان به سایت رسان آب مراجعه بفرمائیدوخریدی

راحت و مطمئن را تجربه بفرمائید.

www.rasanab.com

رسان آب       

لوله واتصالات کشاورزی وصنعتی     

مشاوره: 09001051369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *