مقالات

نوشهر پیشرو در کشاورزی

نوشهر از شهرهای استان مازندران ایران است. جمعیت این شهر بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۴۹٬۴۰۵ نفر بوده‌است. مردم نوشهر از قومیت طبری هستند و به زبان طبری به گویش کجوری صحبت می‌کنند. این شهر از زیباترین شهرهای شمال ایران است که علاوه بر زیبایی دارای امکانات زیرساختی درخور توجه همچون بندر و فرودگاه است . دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی نیز در این شهر قراردارد. نوشهر سومین شهر پرجمعیت غرب استان مازندران می‌باشد. شهرستان نوشهر از شمال به دریای مازندران، از جنوب به بخش بلده نور، رشته کوه‌های البرز، از شرق به شهرستان نور و از غرب به شهرستان چالوس متصل است.

باغات و مزارع کشاورزی زیادی در نوشهر، وجود دارد . بخش قابل توجهی از محصولات مورد نیاز کشور در بخش مرکبات و کشاورزی را تأمین می‌کند.

محصولات کشاورزی صادراتی مازندران و دیگر استان‌ها، از مازندران به کشور‌های حاشیه دریای خزر و روسیه صادر می‌شود که  این محصولات شامل ۱۱ هزار و ۶۱۶ تن کیوی، ۳۶۸ تن خرما، ۶۷ تن پرتقال، ۱۳ تن سبزیجات، ۲ تن سیب و یک تن سیر خوراکی می باشد. مازندران با دارا بودن ۱.۵ درصد از اراضی کشور و ۲.۵ درصد اراضی کشاورزی کشور سالانه بیش از هفت میلیون تن محصولات کشاورزی تولید می کند که  ۱۰ درصد ارزش اقتصادی محصولات کشاورزی کشور را به خود اختصاص داده است.

تولید کننده های  نوشهری با اشاره به اینکه کود و سم گران است،  می گویند کودها و سم‌‌ها نیز بی‌کیفیت هستند چون از هند و چین وارد می‌شود .

ما در مجموعه رسان آب به شما در شناخت بهتر و تهیه لوله و اتصالات کشاورزی کمک خواهیم کرد.

شما میتوانید برای خرید لوله های خرطومی و اتصالات کشاورزی

وتحویل در شهر خودتان به سایت رسان آب مراجعه بفرمائیدوخریدی

راحت و مطمئن را تجربه بفرمائید.

www.rasanab.com

رسان آب       

لوله واتصالات کشاورزی وصنعتی     

مشاوره: 09001051369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *